(044) 592-58-25 (067) 217-16-57 (050) 351-55-03

> Час роботи: ПН–ПТ 9:00 - 19:00, СБ 10:00 - 15:00

Skype:tyre.in.ua

Email:info@tyre.in.ua

 

Оплата шин

      - Готівковий розрахунок. Оплата здійснюється тільки в гривнях за умови якщо покупець сам забирає свій товар або при доставці кур'єром по Києву; якщо покупець знаходиться в регіонах - оплата проводиться тільки за безготівковим розрахунком; також, якщо у вашому місті є філія компанії Інтайм, Нова Пошта або САТ, ви можете розплатитися готівкою прямо на місці при отриманні вантажу (ця операція має назву "накладений платіж"). Вартість послуг по доставці шин і грошей ("накладений платіж") оплачує покупець.
       Увага! Операція "накладений платіж" не безкоштовна, Нова Пошта, Інтайм та САТ беруть за таку послугу 2% від вартості товару.

      - Картка Приват-банку. Це зручний спосіб оплати для фізосіб, щоб не платити відсоток за операцію "накладений платіж"; товар відпускається зі складу тільки після фактичного надходження грошей на картку.


      - Безготівковий розрахунок (з ПДВ). При замовленні товару або послуг за безготівковим розрахунком необхідно надати менеджеру по факсу або електронною поштою необхідні банківські реквізити; виставлений рахунок дійсний протягом 2-х банківських днів; товар відпускається зі складу тільки після фактичного надходження грошей на розрахунковий рахунок за наявності довіреності від організації.

Copyright © 2008 - 2018 www.tire.in.ua