(044) 592-58-25 (067) 217-16-57 (050) 351-55-03

> Час роботи: ПН–ПТ 9:00 - 19:00, СБ 10:00 - 15:00

Skype:tyre.in.ua

Email:info@tyre.in.ua

 

Continental офіційно представила нові шини SportContact 6

      Компанія Continental поповнила свою лінійку літніх шин класу UHP новою моделлю Continental SportContact 6.
      Перші шини лінійки ContiSportContact були представлені в 1994 році і у відповідності зі стандартами тих часів випускалися в розмірах з діаметром від 13 до 20 дюймів. Незабаром шини стали популярні серед тюнінгових ательє, подібних Abt і Hartge, а також виробників спорткарів, таких як Audi, Porsche, BMW, Mercedes-Benz і т.д. У той же час вони стали справжнім хітом і на споживчому ринку, внаслідок чого через сім років була випущена нова модель, яка отримала назву ContiSportContact 2. Сьогодні шинні компанії очікують, що життєвий цикл моделей буде ставати коротше, оскільки нові технології швидше переносяться у виробництво. Всі шини ContiSportContact користувалися великим успіхом, і крім перемог у журнальних тестах шини Continental UHP класу також понад 250 разів були омологовані виробниками та фахівцями з тюнінгу.
      У той час як європейський ринок зараз перебуває в стані стагнації, Continental очікує, що сегмент UHP відкриває хороші можливості для зростання. За прогнозами компанії, попит на шини популярних розмірів діаметром 17 і 18 дюймів буде рости в Європі на 5% на рік до 2020 року, і до цього моменту ємність цього ринку повинна досягти 27,3 мільйона шин. При цьому очікується, що популярність шин діаметром від 19 до 23 дюймів буде рости навіть ще швидше. Continental прогнозує, що щорічне зростання продажів у цьому сегменті складе 9% до 2020 року, після чого його ємність зросте до 7,5 мільйона шин. Аналіз прогнозу показує, що чим більше діаметр шин, тим вище очікуване зростання ринкового попиту. Так, очікується, що популярність шин діаметром 19 дюймів буде рости щорічно на 8%, 20 дюймів - на 10%, 21 або вище - на 14%. Таким чином, попит у всьому сегменті майже подвоїться до 2020 року.
      Continental очікує, що SportContact 6 будуть добре прийняті не тільки водіями, але й автокомпаніями. На цей момент близько третини всіх нових автомобілів в Європі комплектуються шинами Continental. Автовиробники дуже багато чого чекають від шин - особливо в Європі, і Contiental заявляє, що новинка, найімовірніше, стане вкрай успішною, про що говорить і успішна омологация в Honda ще до прем'єри - шини були включені в комплектацію Civic Type R, який встановив новий рекорд кола на знаменитому «Нюрбургринзі».
      Для максимального підвищення характеристик нових шин хіміки з Continental поліпшили властивості гумової суміші Black Chili. У випадку з Continental SportContact 6 забезпечити оптимальне зчеплення при екстремальних навантаженнях вдалося за рахунок комбінації двох чинників. Компаунд протектора був оптимізований для кращого облягання нерівностей дорожнього покриття, і при цьому тимчасові атомні зв'язки між гумовою сумішшю і поверхнею дороги збільшують адгезію, працюючи на нанорівні як крихітні вакуумні присоски. Два ці фактори дозволяють покращувати зчеплення в будь-яких ситуаціях - при гальмуванні, розгоні і проходженні поворотів як на сухій, так і на мокрій поверхні.
      Щоб поліпшити швидкість і точність реакцій на повороти керма, інженери застосували технологію, що дозволяє забезпечити оптимальну передачу зусиль, за рахунок їх перенаправлення. Протектор забезпечений спеціальними елементами у зовнішній, внутрішній і центральній секціях. Залежно від розміру шин три або чотири центральних ребра в поєднанні з внутрішньою плечовою зоною забезпечують ефективну передачу поперечних зусиль, покращуючи прямолінійність реакцій шини на дії водія. Оскільки зовнішня секція піддана впливу більш високих навантажень при проходженні поворотів, краї ребер були зроблені асиметричними. Завдяки цьому підвищується стійкість ребер і створюється можливість передачі більш високих зусиль. Працюючи над зовнішніми плечовинами, проектувальники поєднали блоки різного дизайну для формування великих об'єднаних елементів. Масивні блоки із зовнішнього боку з'єднані з пов'язаними між собою блоками другого ряду. Це дозволяє блокам підтримувати один одного при швидкісному проходженні поворотів і забезпечувати оптимальну передачу поперечних зусиль.
      Continental SportContact 6 схвалені для швидкостей до 350 км/год, а це означає, що крім оптимальних гальмування, керованості і курсової стійкості, шини також повинні володіти внутрішньою структурою, здатною витримувати настільки високі швидкості і пов'язані з ними величезні відцентрові зусилля. Спеціально для нових шин інженери Continental створили інноваційну конструкцію, що дозволяє шинам справлятися з екстремальними навантаженнями і забезпечувати безпеку руху. У виробництві використовується новий матеріал Aralon 350, а його особливість у тому, що він являє собою синтетичне волокно, в якому два посилених арамідних шари переплетені зі шаром еластичного нейлону. Волокно інтегрується в гумову суміш і розміщується під протектором в безшовному верхньому шарі каркаса. Ця комплексна структура функціонує як додатковий брекер, який дозволяє стабілізувати контур шини і підвищити безпеку на великих швидкостях.
      Continental SportContact 6 спочатку будуть випущені в 41 типорозмірі для дисків діаметром від 19 до 23 дюймів, і виробник відзначає, що вони особливо добре підходять для таких спорткарів, як Audi R8 або Porsche 911, а також для автомобілів, подібних Mercedes BMW 5-Series або AMG. У лінійці також є шини, які підходять для електрокара Tesla Model S.
Copyright © 2008 - 2018 www.tire.in.ua