(044) 592-58-25 (067) 217-16-57 (050) 351-55-03

> Час роботи: ПН–ПТ 9:00 - 19:00, СБ 10:00 - 15:00

Skype:tyre.in.ua

Email:info@tyre.in.ua

 

Hankook представила шини Ventus Prime 3 K125 наступного покоління

   На автосалоні у Франкфурті відбулася прем'єра нові шин Hankook Ventus Prime3.
   Як відзначає виробник, нові шини мають цілу низку істотних переваг в порівнянні з шинами попереднього покоління - Hankook Ventus Prime2. Новинка стане новою флагманською моделлю лінійки шин класу Performance корейської компанії, і інженери подбали про те, щоб поліпшити їздові якості і на сухій, і на мокрій поверхні.
   Hankook Ventus Prime3 відрізняються підвищеною жорсткістю блоків протектора, яка дозволила збільшити площу плями контакту в різних ситуаціях. Крім цього, посилене центральне ребро і блоки у зовнішній плечовій зоні поліпшили стійкість і керованість на сухому покритті, а реберний тип малюнка дозволив знизити опір коченню.
   Для забезпечення ефективного гальмування на мокрому покритті передбачені чотири широкі канавки, які відповідають за швидкий дренаж води. Глибина кожної канавки визначена в залежності від її розташування, для того щоб збалансувати їздові характеристики на сухій і мокрій поверхні. Шини також володіють змінним кроком протектора, що в поєднанні з оптимізованим кутом розташування поперечних канавок дозволило знизити рівень шуму.
   Широкий металокордний брекер і підвищена жорсткість борта вносять свій внесок у поліпшення керованості і реакцій на повороти керма, а високий вміст силіки в гумовій суміші підвищує зчеплення в дощ, при цьому знижуючи опір коченню. Крім усього іншого, шини також забезпечені індикаторами VAI (Visual Alignment Indicator) в плечових секціях, інформують про правильність сходу-розвалу коліс.
   «Наші нові шини створюють для водіїв можливість отримати доступ до найприголомшливіших досягненням шинної індустрії, - заявив віце-голова і генеральний директор Hankook Син Хва Су (Seung Hwa Suh). - Наша прихильність послідовним інвестиціям в наукові дослідження допомогли нам отримати статус одного з лідерів в області шинних технологій. Ми дуже раді, що можемо представити ці й інші наші високоякісні шини на автосалоні IAA у Франкфурті».
Copyright © 2008 - 2018 www.tire.in.ua