(044) 592-58-25 (067) 217-16-57 (050) 351-55-03

> Час роботи: ПН–ПТ 9:00 - 19:00, СБ 10:00 - 15:00

Skype:tyre.in.ua

Email:info@tyre.in.ua

 

Bridgestone продала 10 мільйонів шин Ecopia в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні

      Підрозділ Bridgestone в АТР повідомило про те, що продало 10 мільйонів легкових шин Ecopia через п'ять років після їх випуску на місцевий ринок.
      Вперше Bridgestone представила екологічні шини Ecopia в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні в 2009 році, і тоді в цій лінійці була тільки одна модель шин, чия частка в продажах регіонального підрозділу компанії склала всього 2%. До кінця 2014 року споживачам пропонується вже чотири шини цього сімейства - Bridgestone Ecopia EP150 для компактних та середньорозмірних автомобілів, Bridgestone Ecopia EP200 для більш великих легкових авто, Bridgestone Ecopia EP850 для кросоверів і позашляховиків, а також шини Bridgestone Ecopia PZ-X класу Performance.
      Bridgestone зазначає, що шини Ecopia володіють складом гумової суміші, малюнками протектора і технологіями, які дозволили досягти балансу між паливною ефективністю, безпекою і міцністю. Шини призначені для тих, хто хоче знизити витрати на пальне, і допомагають знижувати викиди вуглекислого газу, які стали причиною глобального потепління. У порівнянні зі стандартними шинами Bridgestone, економія палива може скласти до 12,3%.
      «Посилення уваги до захисту навколишнього середовища в поєднанні з бажанням водіїв знайти нові способи заощадити на бензині привело до того, що шини Ecopia викликали великий інтерес у споживачів після своєї прем'єри п'ять років тому, - заявив Сініті Ханасі (Shinichi Hanashi), генеральний директор Bridgestone в АТР. - Те, що ми продали настільки велику кількість шин за такий короткий період часу, говорить про те, що шини Ecopia відповідають вимогам та очікуванням водіїв в регіоні. Хотів би також подякувати всім наших дилерів і дистриб'юторів за їхню підтримку».
Copyright © 2008 - 2018 www.tire.in.ua