(044) 592-58-25 (067) 217-16-57 (050) 351-55-03

> Час роботи: ПН–ПТ 9:00 - 19:00, СБ 10:00 - 15:00

Skype:tyre.in.ua

Email:info@tyre.in.ua

 

Відбулася прем'єра позашляхових шин BFGoodrich All-Terrain T/A KO2

   BFGoodrich All-Terrain T/A KO2 виготовлені за технологіями гоночних офф-роудних покришок, в тому числі BFGoodrich Baja T/A KR2, на яких в гонці Baja 500 цього року до фінішу приїхали дев'ять з десяти найкращих пілотів. Під час створення нових шин особливу увагу було приділено збереженню структурної цілісності боковин, щоб поліпшити їх стійкість до розшарування - як зазначив регіональний менеджер з продажу BFGoodrich Ден Ньюсом (Dan Newsome), саме через це відбувається 84% випадків виходу покришок з ладу.
   У порівнянні з попередницею - BFGoodrich All-Terrain T/A KO, міцність боковин стала на 20% вище. Це заслуга нової технології CoreGard - бічні стінки виготовлені з гумової суміші, запозиченої у гоночних шин і володіє більшою стійкістю до ударів і розтріскування. Крім цього, плечові зони, виконані з більш товстої гуми і виходять далі на бічні стінки створюють додатковий захист зон, де найбільш високий ризик ушкоджень. Завдяки комп'ютерному моделюванню дизайн плечової зони був оптимізований для того, щоб відштовхувати різні об'єкти, не даючи їм зашкодити боковині.
   Спеціальна формула гумової суміші протектора дозволила поліпшити стійкість розривів і порізів, що робить шини оптимально підходящими для їзди по гравію. Покращена форма плями контакту допомогла більш рівномірно розподілити навантаження для зниження зносу, а оптимізоване розташування взаємоз'єднаних блоків підвищує їх стійкість, ще більше збільшуючи потенційний пробіг. Спеціальні відтовкувачі каменів забезпечують додатковий захист каркасу. Як заявляє виробник, у порівнянні з попередньою моделлю ресурс на асфальті став вище на 15%, а на гравії збільшився відразу в два рази.
   На додаток до цього бічні грунтозацепи збільшили тягове зусилля в бруді, на снігу і каменях, особливо при використанні шин зі зниженим рівнем тиску. Спеціальні підняті ребра в плечових зонах допомагають шинам відштовхувати бруд, підвищуючи тягове зусилля на м'якому грунті, а пилоподібний дизайн плечових блоків покращує маневреність на м'якому грунті або в глибокому снігу. Крім цього, активні 3D-ламелі створюють додаткові крайки зачеплення для оптимальних зчіпних властивостей на засніжених поверхнях. BFGoodrich All-Terrain T/A KO2 відповідають вимогам Асоціації шинної і гумотехнічної галузі Канади (TRAC) до шин для суворої зими. У порівнянні з попередньою моделлю, зчеплення на снігу зросло на 19%, а на бруді на 10%.
   В рамках рекламної кампанії нових шин BFGoodrich буде використовувати як традиційні маркетингові інструменти, так і соціальні медіа, а слоганом всіх ініціатив буде BFG All/Terrain KO2 takes on ... («BFG All / Terrain KO2 кидає виклик ...») Зокрема, шини «кинуть виклик» гравітації - кілька шин, встановлених на диски, викинуть з літака з висоти 3000 м, після чого одну з них поставлять на джип, який потім повинен поїхати далі.
   Варто відзначити, що, як сказав Джон Джуелл (John Jewell), один з інженерів, що працювали над новою моделлю, більш товсті боковини збільшать вагу однієї шини приблизно на 0,5 кг в залежності від розміру, що негативно позначиться на опорі коченню.
   «Тридцять вісім років тому BFGoodrich випустила шини, які створили категорію позашляхових покришок, - зазначив Ден Ньюсом. - Всього лише через рік після цього були представлені оригінальні KO, які на десятиліття встановили стандарти в цьому сегменті. Зараз же ми в черговий раз презентуємо шини, які змінять правила гри і будуть здатні впоратися з будь-якими викликами на цій планеті. У них більш високе зчеплення на снігу і на бруді, і при цьому вони довше служать на гравії і асфальті. KO2 розроблені як шини, які дозволяють водіям забути про обмеження, відкриваючи для себе новий світ пригод.
   Вони, безумовно, будуть дуже привабливі для любителів серйозного офф-роуда, але вони також призначені для всіх, хто регулярно їздить по дорогах, покритим гравієм, брудом або снігом. Їх міцність, надійність і прохідність - в поєднанні з поліпшеною довговічністю - робить їх прекрасним вибором для роботи, розваг або просто для того, щоб дістатися додому».
   BFGoodrich All-Terrain KO2 з'являться в американських дилерів в листопаді 2014 цього року в 12 розмірах від LT225/75 R16 до LT275/60 R20. Навесні 2015 до них додасться ще 13, а восени того ж року - ще 31 розмір.
Copyright © 2008 - 2018 www.tire.in.ua